W dniach 5–6 czerwca ruszyliśmy na dwudniową wycieczkę do Zakopanego. Wzięło w niej udział 44 uczniów pod opieką trzech pań: Anzheli Stetsiv, Beaty Gomułki i Katarzyny Jedlińskiej.
Po przyjeździe w Tatry od razu ruszyliśmy z przewodnikiem na spacer Doliną Strążyską. Był wodospad Siklawica, widok na Giewont, owce na pastwiskach i oczywiście bacówka z pysznymi oscypkami. Potem podziwialiśmy Wielką Krokiew i dobrze bawiliśmy się w Parku Iluzji. Wieczorem zakwaterowaliśmy się w pensjonacie Orla Perć w Murzasichlu – była obiadokolacja, siatkówka, integracja, a kibice piłki nożnej emocjonowali się półfinałem Ligi Narodów: Hiszpania – Francja.
Drugi dzień to Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, kolejka na Gubałówkę, zjazd Butorowym Wierchem z pięknymi widokami, a na koniec relaks na Termach Chochołowskich. Wieczorem wróciliśmy do Pruchnika – zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.
Było super – piękna pogoda, świetna atmosfera, dużo śmiechu i wspólnych chwil. Chcemy więcej takich wyjazdów!