Święta tuż-tuż, a w naszej świetlicy szkolnej unosiła się prawdziwa magiczna atmosfera! Wszystko za sprawą konkursu na „MOJĄ ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ”, skierowana do uczniów klas 1-3 uczęszczających do świetlicy szkolnej.
Uczniowie z pomocą rodziców, rodzeństwa, dziadków przygotowali wyjątkowe, niepowtarzalne prace, które zachwyciły pomysłowością i świątecznym klimatem. Każda ozdoba była inna, ale wszystkie łączyło jedno - serce włożone w ich wykonanie. Widać było, że powstały one z radości wspólnego działania i bliskości.
Jury miało niełatwe zadanie, po długich naradach udało się wyłonić laureatów konkursu.
I miejsce: Maja Zaremba klasa I c
II miejsce: Zuzanna Brzuchacz klasa II b
II miejsce: Nadia Miara klasa I c
Wyróżnienia:
Lena Składan klasa II a
Milena Gergon klasa III a
Zuzanna Dietrich klasa II b